Vabaduspartei / Põllumeeste Kogu veebilehte toimetab Ringkonnakohtu 14.03.2011 ja Riigikohtu 13.06.2011 lahendite põhjal tegutsev juhatus

12. august 2011: Tartu kesklinnas mälestussündmus STOP BREIVIK!

Reedel, 12. augustil kell 16 toimub Tartus Kaubahalli vastas pargis hiljutistele Norra sündmustele pühendatud mälestusmiiting “Stop Breivik!”. Vormilt on tegu juba traditsiooniks kujunenud Hyde parki laadse kõnekoosolekuga.

Korraldajad on rahvuslikud organisatsioonid Vabaduspartei (Riigikohtu lahendi alusel tegutseva juhatusega), Vabade Kodanike Ühendus ja Rahvuslik Liikumine.

“Arutleme teemal, kas analoogsed asjad on ka meil võimalikud ja kas arenev liberaalsüsteem, kes soovib selliste asjade vältimiseks suurendada ja lihtsustada oma kodanike järel nuhkimist, on õigel teel? On esinejad ja on vaba mikrofon,” kirjeldab toimuvat peakorraldaja MTÜ Kristlik Hoolekanne ja Haritus.

Tegu on Eesti rahvuslaste ja ka teiste kodanike protestiga vabamüürlase poolt sooritatud massimõrva vastu, mis on inimsusvastane kuritegu. Ühtlasi avaldatakse kaastunnet norra rahvale ja süüdatakse leinaküünlad.

Eriti jälgil kombel olid ohvriteks valitud kaitsetud lapsed, seetõttu toimub mälestussündmus rahvusvahelisel noorsoopäeval, vt http://www.maailmakool.ee/index.php?id=10623&date=2011-8-12

Ole esimene kommenteerija »

Kommenteeri